Päeva menüü & kalorid 20130403

Standard

1. Kitsepiim Candia 150 g 63 kcal
2. Kohv suhkruta 1000 g 21 kcal
3. Buffee kõrvitsa-parmesani püreesupp 780 g 382 kcal
4. Oad tomatikastmes “Heinz” 400 g 316 kcal
5. Sojapiim Alpro soya   600 g 228 kcal
6. Astelpaju 165 g 198 kcal
7. Vein, valge 1000 g 740 kcal
Kokku: 1948kcal

Trenn:-

Jääk:
1948kcal

Mõne aja eest kirjutasin hinnangu  Felix’i Buffee lillkapsa-paprika püreesupile ning see ei maitsenud kohe üldse. Aga kuna ma tookord ostsin poest ka sama firma teise toote — Felix’i Buffee kõrvitsa-parmesani püreesupi, siis nppd tegin selle ära. Ja üllatus, palju parem! Viite punkti muidugi ei saa poesupp aga 5st tubli 3.5 annaks küll.

Vahepeal on väga kiire olnud ning trenniga on lood kehvasti. Teeb endal ka meele mõruks, et lindil pole jõudnud käia. Üks koolitus teise otsa ja töötöötöö. Aga räägin täna hoopis elektromagnetväljast (elektriväli + mangnetväli). Selle mõju organismile on õudne!

Ma elan põhimõtteliselt maal, ühel pool maja aas ja mets ning teisel pool maja aas ja mets — õhk on puhas ja loodus on ümber rahulik! Keskkond on väga tervislik alates sellest, et ahju kütan puudega ning maja juba ise on looduslähedane ning ehitatud hingavast puidust. Nüüd aga olen veetnud päevi betoonseintega umbses arvutiklassis ning mu keha on täielikus šokis. Ma füüsiliselt tunnen, kuidas kõik need surisevad arvutiekraanid, kakstuhat lampi laes (nagu istuks solaariumis), juhtmerägastikud ning tohutu elektriväli ja magnetväli häirib mu keha ja pead. Organism ei taha seda ülekuhjatud tehislikkust ja elektrit. Ma ei kujuta ette, kuidas inimesed, kes seal töötavad üldse olla saavad. Ma kardaks vähki saada sellise pideva elektrilise mürgituse peale. Kõige õudsem on see, et ma ka ise pean sinna “elektrivoolu” sisse veel korduvalt minema. Ma helistasin peale koolitust arvutikeskusesse ning soovitasin neil ööseks juhtmed vooluvõrgust välja tõmmata, ruumi tuulutada ning tuua klassiruumi Bostoni sõnajalgu, et filtreerida mõnedki mürgid ruumist. Tõenäoliselt kuulati mind kui “hullu”  ja sinna see jääb. Kusjuures, ma ei taha isegi sõnajalale, et ta sinna “elektrivoolu pessa” elama peaks asuma.

Ohtlikke elektrivälju tekitab elektripinge: mida kõrgem on pinge, seda tugevam on sellest johtuv väli. Magnetväljad on tingitud laengute liikumisest ehk elektrivoolust: mida suurem on elektrivool, seda tugevam on magnetväli. Elukeskkonnas ei tohi elektromagnetvälja tugevus ületada seaduste järgi (elektrivälja tugevus – 5000 V/m (5 kV/m) ja magnetvoo tihedus – 100 μT (0,1 mT)), sest muidu kaasneb juba tugev negatiivne mõju inimese tervisele. Ma vean kihla, et see  klassiruum ületab kõik lubatud näidud suure kaarega. Meeletu radiatsioon! Miks inimestele nii tehakse?! See on kuritegu!

Ohtlike ülimadalsageduslike magnetväljade mõju saame ise tunduvalt vähendada! On tõestatud, et paljud vähktõve ja leukeemiahaiged on tulnud just liigse elektromagnetväljaga elukeskkonnast. Soovitan teil kõigil alati tõmmata juhtmed seinast välja, kui te elektrit ei kasuta (telekad, arvutid, kohvimasinad, pesumasinad, mobiililaadijad jne) — lisaks sellele, et saate kuu lõpus tunduvalt väisema elektriarve, säästate tohutult ka oma tervist!!!

Keda teema huvitab, soovitan kindlasti visata pilk peale  Tarmo Koppel’i ajaveebile, kus elektromagnetväljade mõjust tervisele pikemalt juttu tehakse. Seal on palju kasulikku infot, mida tasub kindlasti järgida! Tarmo lehelt leidsin muuseas lingi Keskkonnatervise ja- ohutuse instituudile ning mõtlesin kodanikualgatusest helistada ja nõu küsida…. mind kuulati küll väga sõbralikult ja kenasti ära aga pisikese pettumuse valmistas see, kui öeldi, et selle teema tõstatamine oleks sulaselge oma aja raiskamine, sest nagunii keegi sellega tegelema ei hakkaks 😦 … Et arvutiklassid ongi nagunii tervisele kahjulikud jne.  Seiske palun ise oma tervise eest, see on ainus nõu ja jõud, mis teile öelda oskan.  Me elame maailmas, mida vallutab ükskõiksus.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s